Sedmerci: 2(2) Isključenja: 6 min Broj gledalaca:

Šljivić 5, Zbiljić, Drobnjak 2 (1), Marjanović 3 (1), Popović, Džamić, Marković, Stojanović 1, Samardžić 6, Marinković 2, Sekulić 8, Bilbija, Jevtović 3, Ilić, Jakovljević, Dimić 1,

Balon Sinđelić
Pavlović, Bojović, Vuković M., Lukić 6, Vuković N. 4, Stojković 1, Marjanović, Jovanović A. 3, Madžić 4 (1), Mirković 1, Miljković 3, Kragović 3, Gajić, Mitrović,

sin_mla_grupna

U Balonu Sindjelić pred 50 gledalaca,utakmicu su odigrali domaći Sindjelić,izraziti favorit u ovom susretu i gosti iz Smederevske Palanke koji u ovoj sezoni traže bodove za opstanak u prvoligaškom karavanu.Teže nego što su očekivali orlići su došli do novih bodova dok gostima ostaje da bodove spasa potraže na nekom drugom terenu.

sin_mla_kapiteni

Gosti su se predstavili kao čvrst orah,odlično započeli utakmicu  i u 10.minutu vodili sa 5:6.Orlići videvši da sa gostima nema šale polako preuzimaju stvar u svoje ruke i u 13.minutu okreću rezultat u svoju korist,7:6.Do kraja prvog poluvremena igralo se gol za gol,(12:12,29.minut) da bi domaći koristeći dve poklon lopte gostiju na odmor otišli sa dva gola prednosti,15:13.

sin_mla_predstavljanje

U drugom poluvremenu gosti,što se tiče golova, poste sve do 35.minuta tako da domaći tada stiču prvu znatniju prednost,17:13.Do 47.minuta igralo se uglavnom gol za gol, da bi tada gosti iskoristili opuštenost u igri domaćih i smanjili prednost orlića na samo 22:21.Sve do 55.minuta gosti su uspevali da drže rezultatsku ravnotežu,25:24, da bi u naredna četiri minuta sve uprskali tehničkim greškama i poklonjenim loptama, tako da u 59.minutu Sindjelić ima nedostižnih 29:24.Na kraju zaslužena pobeda orlića, izvojevana ne baš lako kako su to možda očekivali pre početka susreta.

sin_mla_pozdrav

sin_mla_detalj_1

sin_mla_detalj_2

sin_mla_detalj_3

Nenad Živković(Mladost):Čestitam Sindjeliću na zasluženoj pobedi.Mi smo dobro odigrali sve do samog finiša utakmice kada smo napravili nekoliko grešaka što je domaćin iskusno iskoristio i zasluženo slavio.