26:26 (13:12) RK SPORTSKI CENTAR VOŽDOVAC 2012
Sedmerci: 1(0) Isključenja: 12 min Broj gledalaca:

Šljivić 1, Zbiljić 6, Drobnjak 5, Radović, Marjanović, Popović 4, Džamić, Draškić 1, Marković 2, Samardžić 4, Marinković 3, Sekulić, Bilbija, Jevtović, Ilić, Jakovljević,

Balon Sinđelić
Panić, Dragović 10 (1), Stojković 4, Drndarević, Jovanović M. 3 (3), Ristić, Ležaja 3, Jovanović J. 1, Kantar, Lacković, Vukašinović, Ostojić 2, Davidović 3, Jovanović N., Ivković, Filipović,

sin_sc_2012_grupna
U Balonu Sinđelić,pred 100 gledalaca snage su odmerile dva stara beogradska rivala u svim konkurencijama,od pionira do seniora.Ova utakmica u okviru Prve lige imala je veliki ulog - dva boda preko potrebna obema ekipama.Orlićima da ostanu u gornjem delu tabele,posle višenedeljnog boravka pri samom dnu a gostima prilika da pobegnu iz opasne zone za ispadanje.

sin_sc_2012_kapiteni

U prvom delu vodila se bezpoštedna bitka.Domaći su na početku prvog dela imali minimalnu prednost od 1- 2 gola (3:2,5:3) ali su gosti uspeli velikom borbenošču da u 18.minutu preokrenu rezultat u svoju korist,7:8.Orlići ne dozvoljavaju gostima da se odlepe, pojačavaju tempo igre u odbrani i napadu i u 27.minutu vode sa 12:10.Na odmor se ipak odlazi sa minimalnom prednošću domaćina,13:12.
sin_sc_2012_predstavljanje
sin_sc_2012_poydrav
U drugom delu domaći imaju minimalnu prednost sve do 48.minuta kada gosti izjednačuju na 20:20.Orlići u 54.minutu opet imaju plus dva,24:22  da bi gosti u 57.minutu poravnali na 24:24.U 59.minutu orlići imaju 26:25,ne koriste dva napada za konačnu pobedu,što gosti uspešno koriste i 15 sekundi pre kraja izjednačuju na 26:26.Domaći su imali još 15 sekundi da pokušaju da osvoje oba boda ali nisu uspeli u tome, tako da je duel velikih sportskih rivala završen bez pobednika,26:26.

sin_sc_2012_detalj_1
sin_sc_2012_detalj_2
sin_sc_2012_detalj_3
sin_sc_2012_detalj_4
Saša Kandić,trener SC Voždovac 2012:Veoma teška utakmica.Smatram da je nerešeni ishod realan.Zadovoljni smo osvojenim bodom i čestitam momcima na velikoj borbi.