BILTEN 3

009 RK Junior 17 - 28 MRK Crvena zvezda 2
Poluvreme: (12 - 11)  
Sudije:Petrović / Zrnić
Kontrolor:Nenad Bazić

010 RK Kolubara 2 30 - 26 RK Rakovica 2
Poluvreme: (18 - 8)  
Sudije:Ranković / Denić
Delegat:Miodrag Aleksandrović

011 RK Sinđelić 2 17 - 20 RK Partizan 3
Poluvreme: (8 - 12)  
Sudije:Elezović / Aćimović
Kontrolor:Nenad Milošević

012 URK Studentski grad 23 - 24 RK SC Voždovac 2012 2
Poluvreme: ( - )  
Sudije:Zarić / Šantrić
Kontrolor:Predrag Dragomirović


  Naziv ekipe Odig Pob Ner Izg Gol+ Gol- +/- Bod
1. RK Kolubara 2 3 3 0 0 86 70 16 6
2. RK Crvena zvezda 2 3 2 0 1 87 72 15 4
3. RK SC Voždovac 2012 2 3 2 0 1 74 67 7 4
4. URK Studentski Grad 3 1 0 2 75 74 1 2
5. RK Partizan 3 3 1 0 2 62 68 -6 2
6. RK Junior 2 1 0 1 41 51 -10 2
7. RK Sinđelić 3 1 0 2 56 67 -11 2
8. RK Rakovica 2 2 0 0 2 51 63 -12 0
SLUŽBENA SAOPŠTENJA
1. Na osnovu člana 33. Propozicija takmičenja RSS sve odigrane utakmice 3. kola registruju se postignutim rezultatima.
2. Odložene utakmice 2. kola SC Voždovac 2012 2- RK Sinđelić 2; MRK Crvena zvezda 2 - URK Studentski grad i Partizan 3 - Kolubara 2 registruju se postignutim rezultatom.
3. Službena saopštenja biće naknadno objavljena.

BILTEN 20



116 RK Zemun 1957 37 - 18 RK Mladost
Poluvreme: (17 - 10)  
Sudije: Aćimović / Krajnović
Kontrolor: Igor Ešlenazi




117 RK Kosmaj   -   RK Radnički Obrenovac
         
ne igra se
 




118 RK Jedinstvo 1974 32 - 29
RK Prva Iskra-Barič
Poluvreme: (11 - 11)  
Sudije: Radulović / Nikolić
Delegat: Aleksandar Kabić




119 ORK Umčari 10 - 0 RK Dorćol
        službeni rezultat
Sudije: Nerandžić / Nikolić
Kontrolor: Predrag Dragomirović




120 RK Metaloplastika 2 25 - 29 ORK Mačva
Poluvreme: (12 - 14)  
Sudije: Milošević / Stamenković
Delegat: Ranko Martinović


Slobodna ekipa: RK Ub


  Naziv ekipe Odig Pob Ner Izg Gol+ Gol- +/- Bod
1. ORK Mačva 16 15 0 1 514 389 125 30
2. RK Zemun 1957 16 12 0 4 445 371 74 24
3. RK Metaloplastika 2 17 10 0 7 481 439 42 20
4. RK Jedinstvo 1974 16 10 0 6 484 448 36 20
5. RK Ub 16 10 0 6 440 404 36 20
6. RK Prva Iskra-Barič 17 8 0 9 478 488 -10 16
7. ORK Umčari 16 6 0 10 426 437 -11 12
8. RK Dorćol 16 6 0 10 442 468 -26 12
9. RK Radnički 15 3 0 12 381 424 -43 6
10. RK Mladost 15 0 0 15 334 557 -223 0
11. RK Kosmaj 0 0 0 0 0 0 0 0


SLUŽBENA SAOPŠTENJA
1. Na osnovu člana 34. Propozicija takmičenja Rukometnog saveza Srbije sve  odigrane utakmice 20. kola registruju se postignutim rezultatima.
2. Neodigrana utakmica između ORK Umčari - RK Dorćol registruje se službenim rezultatom 10:0 u korist ekipe ORK Umčari.