TROFEJ BEOGRADA 2018. Štampa El. pošta
nedelja, 30 decembar 2018 18:26

trofejBeogradaTROFEJ BEOGRADA 2018.

NAJBOLJE PLASIRANE EKIPE I POJEDINCI

 

 

 

 

DEVOJČICE  2008. ( 4. ekipe )

1. ŽRK ''SEŽANA'' – Sežana (Slovenija)
2. URK ''STUDENTSKI  GRAD'' – Beograd
3. ŽRK ''SLOVEN'' – Ruma


DEČACI  2008. ( 4. ekipe )

1. RD ''SEŽANA'' – Sežana ( Slovenija )
2. URK ''STUDENTKI GRAD'' – Beograd
3. RK ''SINĐELIĆ'' – Beograd


DEVOJČICE  2006. ( 7. ekipa )

1. RK ''TAURUNUM'' – Beograd
2. ORK ''UMČARI'' – Umčari
3. ŽRK ''CRVENA  ZBEZDA'' – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT: Teodora  Dušić  ( ORK Umčari)
NAJBOLJI  GOLMAN:  Tatjana Činku ( RK Taurunum )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Iva Petković  ( RK Taurunum )

DEČACI  2006.  ( 17. ekipa )

1.  URK ''STUDENSKI  GRAD'' – Beograd
2.  RK ''DUBRABA'' – Zagreb ( Hrvatska )
3.  RA ''PARTIZAN'' – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Ognjen  Cenić – ( RA Partizan )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Branko Leo Sunajko – ( RK Dubrava )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Nikola  Filipović – ( URK Studentski Grad )

DEVOJČICE  2004.  ( 17. ekipa )

1.  RK ''VARDAR'' – Skoplje ( Makedonija )
2.  URK ''STUDENTSKI  GRAD'' – Beograd
3.  RK ''OLIMPIJA – Ljubljana ( Slovenija )

NAJBOLJI  ASISTENT:  Iris Vinski  ( RK Olimpija )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Veronika  Georgijevska ( RK Vardar )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Anja Georgijev  ( URK Studentski Grad )

DEČACI  2004. ( 20. ekipa )

1.  URK ''STUDENSKI  GRAD'' – Beograd
2.  RK ''VARDAR'' – Skoplje ( Makedonija )
3.  RK ''RAKOVICA'' – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Ile Tabakov  ( RK Vardar )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Stefan Ćorović  ( URK Studentski  Grad )
NAJBOLI  IGRAČ:  Uroš Pribišević  ( URK Studentski Grad )

DEVOJČICE  2002.  ( 12. ekipa )

1.      RK ''BEOGRAD'' – Beograd
2.      ŽRK  ''SLOVENJ  GRADEC'' – Slovenj  Gradec ( Slovenija)
3.      ORK  ''BEOGRAD'' – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Alja  Kreus ( RK Olimpija )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Anđela  Stajić  ( RK Beograd )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Alja  Kraus  ( RK Olimpija )

DEČACI  2002.  ( 16. ekipa )

1.  RK ''PARTIZAN'' – Beograd
2.  RK  ''DUBRAVA'' – Zagreb ( Hrvatska )
3.  RK ''SMEDEREVO'' – Smederevo

NAJBOLJI  ASISTENT:  Miloš  Milošević  ( RK Smederevo )
NAJBOLJI  GOLMAN: Vojislav  Đorđević  ( RK Partizan )
NAJBOLJI  IGRAČ: Nikola  Farkaš  ( RK Dubrava)

POSEBNA  PRIZNANJA

Trofej ''JELENA  ZINDOVIĆ''
/ najbolji golman u ženskoj konkurenciji /

VERONIKA  GEORGIJEVSKA – RK Vardar ( Skoplje )

Trofej  ''ANDRIJA  BANJANIN''
/ najbolji golman u muškoj konkurenciji /

VOJISLAV  ĐORĐEVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

Trofej  ''MLENKO  STOJKOVIĆ''
/ najbolji igrač u muškoj konkurenciji /

NIKOLA  FARKAŠ – RK Dubrava ( Zagreb )

Trofej  ''BOGDAN  CVIJETIĆ''
/ M V P igrač na Trofeju /

MIRKO  BEĆANOVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

Trofej  ''BRANISLAV  POKRAJAC''
/ najuspešniji  trener na Trofeju /

NENAD  PULJEZEVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

 

ORGANIZATOR

 

Pokrovitelj

Grad Beograd

Galerija Trofej Beograda 2013

Prijatelji Trofeja Beograda 2016

asics_baner